AMACIMIZ

Peygamberimiz (S.A.S) Veda Hutbesi’nde;

“Size iki emanet bırakıyorum, onlara sarılıp uydukça yolunuzu hiç şaşırmazsınız. O emanetler, Allah’ın kitabı Kur’ân-Kerim ve Peygamberinin sünnetidir” buyurmaktadır. 

Amacımız bu iki emanetleri takipçilere ulaştırmaktır.

Her insan hayat rehberi olan Kuran- Kerim-i ve Hadis-i Şerifi her vakit ulaşma imkanına sahip olmasına rağmen bunu günlük olarak açıp okuyamıyor veya okumuyor.

Kuran ve Sünnet sayfası olarak bu iki emaneti günlük belirli zaman diliminde paylaşarak hatırlanmasını ve hayat rehberi olmasını istiyoruz.

Yazılarımız ve paylaştıklarımız sadece Kur’an-ı Kerim, Hadis-i Şerif, Esma’ül Hüsna ile Kuran ve Sünnetteki Dua’dan oluşmaktadır.

Günlük paylaşımlar toplam 5 adettir.

Ayrıca günlük paylaşılan Esma’ül Hüsna’ların yorum kısmında belirli aralıklarla yaklaşık 5 ile 10 arası en güzel isimlerin anlamı, konu ile ilgili Ayet, Hadis, Şiir, Dua vb. gibi açıklayıcı bilgiler paylaşılmaktadır.

Web sayfamızda ve sosyal medya hesaplarımızdaki yazılanlar doğru ise Allahü Tealadandır. Yanlış ise bizdendir. Allah ve Resulü yanlışlardan uzaktır.

Yanlışlarımızda bize yapıcı tenkitlerle yol gösteren kimselere Allah Celle Celalühü rahmeti ile muamele etsin.

Yanlışlıkları, görüş, öneri , şikayet ve yorumlarınızı, ayrıca paylaşımlarda yazım hatası olduğunu düşündüğünüzde ana sayfada İletişim kısmından veya bilgi@kuranvesunnet.org eposta adresine bildirebilirsiniz.  İletişim için tıklayınız

SİZDE HAYRA VESİLE OLABİLİRSİNİZ ;

Kuran-ı Kerim, Hadis-i Şerif, Esma’ül Hüsna ve Duadan oluşan yazıları ve görselleri kendi hesaplarınıza ait Facebook, Twitter, Whatsapp ve benzeri ortamlarda paylaşıp ve beğenerek daha çok kişiye ulaşmasına vesile olabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sayfa Adı : kuranvesunnet2e

Gizlilik Politikamız için tıklayınız

0 yorum